• Pierwsze modele z kolekcji 2017 już w sprzedaży!

  Trzy modele rowerów składanych: Smart 2.0 / Carat / Carat+.

  Wkrótce dostępne kolejne modele rowerów elektrycznych z kolekcji GEOBIKE 2017!

  WIĘCEJ
 • G-bike BAD SERIES już w sprzedaży

  G-bike BAD SERIES (BOSTON, AUGUSTA i DENVER) to rowery do zastosowań terenowych, na karbonowych ramach, wyposażone w silniki o mocy od 800 do 3000 W. Zaprezentowane po raz pierwszy na Targach EUROBIKE SHOW 2016. Premiera polska na Targach BIKE EXPO KIELCE (29.09 – 01.10.2016).

  WIĘCEJ
 • FAT BIKE

  Nowy model w kolekcji GEOBIKE - G-BIKE BigApple. To niezwykły rower typu fat bike.
  Wspomagany elektrycznie. To tak naprawdę  jedyny rower który można użytkować z przyjemnością przez cały okrągły rok, bo w polskich warunkach klimatycznych fat bike to nie tylko rower do jazdy po piasku i błocie ale również i śniegu.

  Zgodnie z hasłem reklamowym G-BIKE : Big Apple to rower „For mud, for snow, for sand, for FUN” czyli na piasek, błoto i śnieg ale przede wszystkim do zabawy!

  WIĘCEJ
 • Adventure Series 2015
  Adventure Series 2015
  Kolekcja rowerów GEOBIKE Adventure Series 2015 zdobyła wyróżnienie w kategorii innowacje technologiczne  na Targach Bike Expo 2014 w Kielcach. Rowery posiadają nowoczesny design oraz baterie o dużej pojemności zintegrowaną z ramami rowerów, zasięg na wspomaganiu nawet do 120 km.
   
 • Kolekcja rowerów elektrycznych GEOBIKE 2016

  Na sezon 2016 przygotowaliśmy naszerszą ofertę rowerów elektrycznych na polskim rynku. W naszej kolekcji znajdziecie Państwo nie tylko rowery składane, miejskie czy trekkingowe ale także podbijające przebojem rynki zachodnie rowery elektryczne typu fat bike.

  WIĘCEJ
 • ERA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH
  ERA ROWERÓW ELEKTRYCZNYCH

  W rozwiniętych krajach Europy jak np. Holandia czy Niemcy "elektryki" stanowią już ponad 20% rowerów sprzedawanych w ciągu roku. W Niemczech w segmencie rowerów dla dorosłych to już około 40% rynku. Rowery elektryczne to nie krótkotrwała moda. W niektórych krajach to styl życia. Teraz czas na Polskę.

 • ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
  ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

  Wciąż rozwijamy sieć sprzedaży GEOBIKE, liczącą obecnie ponad 100 punktów partnerskich. Zapraszamy do współpracy sklepy rowerowe, sportowe oraz salony samochodowe i motocyklowe:-). Prosimy również o kontakt chętnych do budowania sieci sprzedaży poza granicami Polski.

 • DO HOTELI, OŚRODKÓW WCZASOWYCH, WYPOŻYCZALNI ROWERÓW

  Chcecie Państwo uatrakcyjnić pobyt waszym gościom i przyciągnąć nowych klientów do waszego hotelu, pensjonatu, ośrodka wczasowego czy sanatorium ? Zapraszamy do współpracy. Rowery elektryczne GEOBIKE mogą wam w tym pomóc.

  WIĘCEJ
 • Film promujący rowery GEOBIKE

  Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego rowery Geobike. To film pokazujący nasze rowery w akcji. Musicie koniecznie go zobaczyć!!! W filmie pokazujemy zdrową i przyjemną alternatywę dotarcia do pracy. Sceny do filmu kręcone były na terenie Szczecina.

  WIĘCEJ

Geobike to polska marka dedykowana tylko rowerom elektrycznym

Rozwijamy pasję, uważnie obserwujemy zmieniające się w sportowym świecie trendy oraz trafnie odczytujemy oczekiwania naszych Klientów, dlatego też nasz sklep prezentuje niezwykle bogaty asortyment jednośladów. Atrakcyjna cena prezentowanych modeli to bez wątpienia atut, dzięki którym rower z napędem elektrycznym pozostaje w zasięgu możliwości każdego Klienta. Postawiliśmy na nowoczesność, dlatego też rowery elektryczne, które prezentujemy, wzbogacone funkcjonalnym wspomaganiem, charakteryzują się niezwykle ciekawym designem. Wyposażone zostały również w liczne udogodnienia, które bez wątpienia znacząco podniosą komfort jazdy. Użytkownicy jednośladów GEOBIKE bez wątpienia docenią lekkie, aluminiowe ramy oraz nowoczesny osprzęt. Do dyspozycji naszych Klientów oddajemy zarówno modele miejskie, jak również trekkingowe czy szosowe. Nowością w naszej kolekcji jest rower typu fat bike. Konstrukcje tego typu przeznaczone do zabawy w terenie zdobyły już popularność w Europie. Teraz czas na Polskę.

 • Złote myśli 1

  Jazda na rowerze elektrycznym to świetna zabawa i nowe doświadczeni. Spróbuj a polubisz to.

  Matylda

 • Złote myśli 2

  Nie ma nic przyjemniejszego jak odpalić silnik roweru jadąc pod górę i pokazać plecy całej reszcie.

  Ambitny

 • Złote myśli 3

  Myślałem że już nigdy nie wybiorę się na rowerową wycieczkę. Dzięki e-bikowi zapomniałem o moich chorych kolanach.

  Edward

 • Złote myśli 4

  E-bikem na luzie na wykłady – prawie nigdy się nie spóźniam :-)  Nie odpuszczam nawet zimą.

  Filip

Dla kogo E-Bike?

Dla kogo E-Bike?Odpowiedź na tak postawione pytanie jest prosta. Dla WSZYSTKICH miłośników jednośladów. Dla ludzi młodych, w średnim i starszym wieku.

Więcej...

Jak działają rowery elektryczne ?

Jak działają rowery elektryczne ?Rower elektryczny wizualnie niemal w ogóle nie różni się od tradycyjnego. Posiada on jedynie trzy dodatkowe elementy, które zwiększają jego potencjał.

Więcej...

Rowerem po formę i zdrowie

Rowerem po formę i zdrowieDostępne w naszej ofercie nowoczesne jednoślady są doskonałą propozycją i rozwiązaniem zarówno dla osób dbających o kondycję, jak również i tych, które są w trakcie intensywnej rehabilitacji.

Więcej...

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

Strona 1

Co za wakacje ! Chorwacja jest naprawdę przepiękna w szczególności od strony wody. Żeglowanie po Adriatyku to jedna wielka przyjemność. 
Tym razem na jacht zabrałem oprócz rodziny i znajomych małego elektrycznego Smarta. To składany rower Geobike ze wspomaganiem silnikiem elektrycznym. Do samochodu zmieścił się bez problemu, a po zaokrętowaniu schowałem go do bakisty. 
Praktycznie za każdym razem, gdy wpływaliśmy do portu Smarcik od razu lądował na nabrzeżu i używała go cała załoga, do bardzo różnych celów … a to zwiedzić okolicę, podjechać rano po świeże bułeczki na śniadanie czy wieczorem po kolejną buteleczkę „prosieku” – lokalnego słodkiego wina. Dla leniwych służył nawet do podjeżdżania do oddalonych budynków umywalni w marinie. Bez wątpliwości Smart robił wrażenie i przyciągał spojrzenia innych żeglarzy w każdej marinie.

Dziś to jest 19 sierpnia 2012 r wpłynęliśmy do Dubrownika. Piękna marina pełna różnych wspaniałych łódek, ma tylko jedną wadę, jest oddalona o prawie 8 km od centrum starego miasta.

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Po ogarnięciu się wyruszamy jeszcze tego samego dnia na zwiedzanie starego miasta. Jedziemy autobusem, jest gorąco w autobusie tłok. Myślę, szkoda że mamy tylko jeden rower …
Zwiedzanie wynagradza nam jednak wszystko. Dubrownik jest magiczny. Jest tylko jedno ale … Wieczorem na starym mieście jest tłoczno jak w autobusie który nas tam dowiózł.
O nie, jutro obiecuję sobie, przyjadę tu wcześnie rano aby podziwiać zabytki bez tej całej ciżby.

 

 Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po DubrownikuZwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

Sprawdzam jeszcze wieczorem czy są chętni towarzyszyć mi w porannym zwiedzaniu. Nie wygląda na to, aby ktoś jeszcze chciał się zdecydować na wczesną pobudkę. Myślę sobie – dobrze przynajmniej będę mógł pojechać moim e-bikiem.
Rano pobudka bez przesady , o godzinie 0800, marina jeszcze śpi a ja pakuję apartat fotograficzny, montuję małego GPSa do Smarta, świeżo naładowaną baterię i w drogę.

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Strona 2

Rower rusza bardzo żwawo. Po pomoście mariny jadę używając tylko gazu w prawej rączce. Nogi lepiej zostawić do asekuracji aby nie wylądować gdzieś w wodzie. Po drodze mijam kilka zaparkowanych niezłych autek należących do właścicieli największych jachtów.

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po DubrownikuZwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Wyjeżdżam z mariny. Rower jedzie szybko a ja lekko poruszam pedałami. Klimatyzacja naturalna…
Przede mną pierwsza górka ale nie robi to specjalnej różnicy w kręceniu pedałami. Jadę trochę wolniej ale ciągle bez żadnego wysiłku. Jakie to super uczucie jak tak sobie jedzie moje 90 kg ciała bez kropli potu. Za mną widok na zaspaną marinę a w oddali most łączący półwysep na którym znajduje się Dubrownik.

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po DubrownikuZwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Za mną już kilka kilometrów jazdy. Dojeżdżam do portu pasażerskiego. Wczoraj mignął tylko z okien autobusu, dziś mogę dokładnie obejrzeć stojące tu statki między innymi bliźniaczy pasażer do Costi Concordi która zatonęła w tym roku na Adriatyku. Ale to jest kolos. Zaraz obok stoi zacumowany najbardziej luksusowy żaglowiec świata Sea Cloud. Zwykle można go tylko oglądać na Karaibach ale widać że i Amerykańskich turystów przyciągnął także urok Perły Adriatyku.

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Mijam luksusowe „pasażery” i zbliżam się do portu rybackiego, gdzie kotwiczy mnóstwo małych łódeczek zaopatrujących lokalne restauracje we wspaniałe owoce morza. Lignie na żaru czyli kalmary z grilla - kto nie próbował musi to kiedyś posmakować.

 

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku   Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Na GPS 7,5 km docieram do murów starego miasta. Górna część fortyfikacji mieści się na zboczach góry, ale Smarcik bez problemu radzi sobie z moją małą pomocą z tym wzniesieniem. Już teraz wiem dlaczego tak trudno było zdobyć tę twierdzę i dlaczego  dumnie nosi nazwę wrót Adriatyku.

 

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Z górnej części murów obronnych zjeżdżam wprost do starego portu. To tu stawały przed laty statki handlowe oraz wojenne karawele i galeony. Teraz w starym porcie cumują rybackie łódki i turystyczne małe wycieczkowce.

Strona 3

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

  

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Z powrotem wspinam się rowerkiem w górną partię fortu, aby zobaczyć panoramę starego portu z samej góry.

 

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Ruszam teraz aby pojeździć po zakamarkach i wąskich uliczkach na których, panują niepowtarzalne klimaty. Prawdę mówiąc jazda rowerem wieczorem wśród tłumu turystów byłoby prawie niemożliwa ale jest jeszcze dobrze przed południem i na uliczkach panuje spokój. Muszę jednak uważać i wybierać drogę tak, aby nie natrafiać na wszechobecne schody. Na razie idzie dobrze :)

 

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

Wszystkie drogi prowadzą do centrum starego miasta, gdzie znajdują się najważniejsze budynki, muzea i kościoły. W jednej z galerii oglądam wystawę zdjęć poświęconą obrońcom Dubrownika podczas wojny na Bałkanach, po rozpadzie byłej Jugosławii.  Aż trudno uwierzyć, że tak niedawno ludzie  potrafili  bezmyślnie niszczyć i palić bezcenne zabytki i to w imię walki o wiarę.

Nie można zapomnieć ,że Dubrownik to przecież miasto znajdujące się na liście UNESCO, bezcennych zabytków kultury światowej.

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

Bruk ulic lśni  w słońcu jak lustro. Ileż to ludzi przechodziło tymi traktami przez wieki…

Ale nikt chyba nie pomyślał że kiedyś nastąpi taka chwila, że … ktoś będzie jeździł sobie po nich elektrycznym rowerem :)

 

Opuszczam powoli, nie bez żalu  stare miasto, ale i tak dzięki rowerowi udało mi się zobaczyć dużo więcej, niż podczas wczorajszego wieczornego zwiedzania. Nie jestem w ogóle zmęczony, a co najważniejsze mimo rosnącej  temperatury jazda na Smarcie chłodzi i nie powoduje strużek potu na czole rowerzysty. Super sprawa.

Droga powrotna rozpoczyna się od przejazdu tuż przy brzegu morza,  do wody jest tylko 100 metrów problem tylko że w linii prostej w dół. Ale za to jaka woda jest szmaragdowa…

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

Droga  mija szybko, gdyż pierwsza jej część jest mocno w dół. Smarcik na swoich 16 calowych kółkach rozpędza się do prawie 35 km/h. Nieźle..

W porcie pasażerskim większość jednostek wyszło w morze, ale zostało jeszcze kilka megajachtów, które z przyjemnością mogę z bliska pooglądać. 

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

Droga powrotna mija jak z płatka, w końcu 7,5 km to żadna odległość, no chyba, że pokonuje się ją pieszo a temperatura tak jak teraz dochodzi do 38 C.

Dojeżdżam do mariny. GPS pokazuje 15,5 km przejechanej trasy i 150 m pokonanych wzniesień. Patrzę na zanotowaną prędkość maksymalną to 33,5 km/h. Musiało to być podczas zjazdu, choć trzeba przyznać Smart jest niesamowicie żwawy i podczas jazdy wcale nie odstawał w stosunku do rowerów na zwykłych 26 calowych kołach,  oczywiście bez elektrycznego silniczka :)

Strona 4

W marinie na jachcie nie ma nikogo. Całe towarzystwo chłodzi się w basenie. Chcę im powiedzieć, żeby żałowali, że nie byli ze mną na porannym zwiedzaniu starego miasta… ale przecież gdyby byli, nie pojechałbym na rowerze bo w końcu mamy tylko jednego Smarcika. Może  w takim razie dobrze że załoga jest trochę leniwa….

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 

Następnego dnia żegnamy piękny Dubrownik. Okazuje się, że Chorwcja  jest piękna nie tylko od strony wody, ale także wspaniała, gdy zwiedza się ją na lądzie, w szczególności gdy można to robić na dwóch kółkach, dodatkowo wspomaganych elektrycznie.

Może w przyszłym roku zamiast łódką wybrać się rowerem? Sprawa jeszcze do przemyślenia i konsultacji z rodziną. Jedno jest pewne jeżeli już to tylko elektrycznym.

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku  Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

 • X-ROAD Solid Forks

  X-ROAD Solid Forks
  Cena: 4 599,00 zł

  Model GEOBIKE X-Road Solid Forks to wyjątkowy model roweru wspomaganego elektrycznie którego główne przeznaczenie to szybka jazda po szosach i drogach. Model X-road to najnowszy model z kolekcji na rok 2015  przygotowany przez GEOBIKE na rynek niemiecki dostępny również w naszej polskiej ofercie. X-Road Solid Forks dostępny jest w bardzo atrakcyjnej cenie biorac pod uwagę jego konfigurację i wyposażenie.

 • Model Touring

  Model Touring
  Cena: 3 899,00 zł

  Model Touring to nowoczesny uniwersalny rower miejski o eleganckim kształcie i wysokiej klasy wykończeniu. Idealny na wypady do miasta, dojazd do pracy lub na zajęcia w szkole ale także na rekreacyjne wycieczki w terenie.

 • Model Amsterdam

  Model Amsterdam
  Cena: 3 499,00 zł

  Model Amsterdam to esencja klasycznego roweru miejskiego. Ta elegancka holenderka to rower dla ludzi z klasą którzy cenią sobie piekno i styl. Idealny na wypady do miasta, dojazd do pracy lub na zajęcia w szkole.

 • TR Lady

  TR Lady
  Cena: 4 499,00 zł

  GEOBIKE TR Lady to damski rower trekkingowy na kołach 28’’, który przekonuje do siebie w każdych okolicznościach. Idealny towarzysz zarówno w codziennych  miejskich przejażdżkach jak i podczas dłuższych wakacyjnych wypraw.

 • Model E-Touring

  Rower Elektryczny Model Rower Elektryczny Model Model E-Touring
  Cena: 4 199,00 zł

  Model E-Touring to ponadstandardowo wyposażony i skonfigurowany uniwersalny rower o eleganckim kształcie i wysokiej klasy wykończeniu. Idealny na wypady do miasta, dojazd do pracy lub na zajęcia w szkole ale także na rekreacyjne wycieczki w terenie.

 • TR GENT

  GEOBIKE TR GENT
  Cena: 4 699,00 zł

  GEOBIKE TR GENT to męski rower trekkingowy na kołach 28’’, który przekonuje do siebie w każdych okolicznościach. Idealny towarzysz zarówno podczas codziennych  miejskich przejażdżek jak i podczas dłuższych wakacyjnych wypraw

 • Model BEAST L

  Rower Elektryczny Model BEAST L
  Cena: 5 999,00 zł

  Geobike Beast - Ewa to limitowany model w naszej kolekcji pierwotnie przeznaczony na rynek amerykański. Stylistycznie nawiązuje do modelu Beast - Adam a jego biała kolorystyka może sugerować ze jest jego damską wersją  

 • CABO DA ROCA

  Rower Elektryczny Model CABO DA ROCA
  Cena: 5 649,00 zł

  Turystyczny model na 28 calowych kołach.

 • Model FINISTERRE

  model-finisterre
  Cena: 5 649,00 zł

  Męski turystyczny model na 28 calowych kołach.  

 • Carat+ (10,4 Ah)

  Carat+
  Cena: 5 039,00 zł

  CARAT+ I Klasyczny rower składany z ułatwiającą wsiadanie obniżoną ramą. Bateria 10,4 Ah, koła 20", aluminiowa rama składana, sztywny widelec przedni, przerzutka w piaście Shimano Nexus 7, hamulec przedni i tylny V-brake, silnik 250 W w przedniej piaście, wyświetlacz LCD, światła Spanninga.

 • Carat (10,4 Ah)

  Carat
  Cena: 4 589,00 zł

  CARAT I Klasyczny rower składany z ułatwiającą wsiadanie obniżoną ramą. Bateria 10,4 Ah, koła 20", aluminiowa rama składana, sztywny widelec przedni, przerzutka w piaście Shimano Nexus 3, hamulec przedni i tylny V-brake, silnik 250 W w przedniej piaście, wyświetlacz LED, Światła Spanninga.

 • Model BEAST M

  Rower Elektryczny Model BEAST M
  Cena: 6 399,00 zł

  Geobike Beast - Adam to limitowany model w naszej kolekcji pierwotnie przeznaczony na rynek amerykański.

 • G-bike DENVER

  G-bike DENVER

  Power bike z nowej kolekcji - BAD SERIES.

 • Carat+ (8,8 Ah)

  Carat+
  Cena: 4 649,00 zł

  CARAT+ I Klasyczny rower składany z ułatwiającą wsiadanie obniżoną ramą. Bateria 8,8 Ah, koła 20", aluminiowa rama składana, sztywny widelec przedni, przerzutka w piaście Shimano Nexus 7, hamulec przedni i tylny V-brake, silnik 250 W w przedniej piaście, wyświetlacz LCD, światła Spanninga.

 • Model Monster

  Rower Elektryczny Model Monster
  Cena: 5 999,00 zł

  Geobike Monster to najbrdziej oryginalny e-bike w naszej kolekcji. Jedyny niepowtarzalny elektryczny cruizer. 

 • Model MTB

  Rower Elektryczny Model MTB
  Cena: 5 999,00 zł

  Spełnia najwyższe wymagania, jakie można postawić przed tego typu sprzętem.

 • G-bike BOSTON

  G-bike BOSTON

  Karbonowa rama i tylny widelec, silnik o mocy 1800-2500 W, bateria 960-1250 Wh, kontroler sinusoidalny Kelly KLS, amortyzator przedni Denzel lub DNM, zawieszenie tylne DNM, hydrauliczne hamulce tarczowe (203 mm), opony 24 x 3’’, pilot zapłonu z alarmem, prędkościomierz, światła, elektroniczny system hamowania z funkcją ładowania baterii, przerzutka Shimano 7 biegów. Prędkość maksymalna 70 km/h, zasięg 70 km, waga 20-28 kg. Kierunkowskazy, amortyzator przedni DNM, upgrade zawieszenia tylnego, karbonowe koła i błotniki jako opcjonalne wyposażenie dodatkowe.

 • Carat (8,8 Ah)

  Carat
  Cena: 4 199,00 zł

  CARAT I Klasyczny rower składany z ułatwiającą wsiadanie obniżoną ramą. Bateria 8,8 Ah, koła 20", aluminiowa rama składana, sztywny widelec przedni, przerzutka w piaście Shimano Nexus 3, hamulec przedni i tylny V-brake, silnik 250 W w przedniej piaście, wyświetlacz LED, Światła Spanninga.

 • G-bike AUGUSTA

  G-bike AUGUSTA

  Karbonowa rama i tylny widelec, silnik o mocy 1800-2500 W, bateria 960-1800 Wh, kontroler sinusoidalny Kelly KLS, amortyzator przedni Denzel, zawieszenie tylne DNM, hydrauliczne hamulce tarczowe (203 mm), opony 24 x 3’’, pilot zapłonu z alarmem, prędkościomierz, światła, elektroniczny system hamowania z funkcją ładowania baterii, przerzutka Shimano 7 biegów. Prędkość maksymalna 85 km/h, zasięg 70 km, waga 28-35 kg. Kierunkowskazy, amortyzator przedni DNM, upgrade zawieszenia tylnego, karbonowe koła i błotniki jako opcjonalne wyposażenie dodatkowe.

 • Model Perfect

  Rower Elektryczny Model Perfect
  Cena: 3 899,00 zł

  Model Perfect to mieszanka funkcjonalności z elegancją i stylem. Zastosowane 24 calowe koła w połączeniu z niską ramą sprawiają ze jazda jest dziecinnie prosta i bezpieczna. Niska waga 19 kg to też jeden z atutów tego modelu.

 • Smart 2.0

  Smart 2.0
  Cena: 3 849,00 zł

  SMART 2.0 | Zwinny nieduży rower składany rower elektryczny z zawieszeniem tylnym. Bateria 8,8 Ah, koła 16", aluminiowa rama składana, bateria zintegrowana z ramą, sztywny widelec przedni, amortyzowane zawieszanie tylne, tarczowy hamulec przedni i tylny, manetka, silnik 250 W w tylnej piaście, wyświetlacz LED.

 • Model Nordkapp

  Rower Elektryczny Model Nordkapp
  Cena: 3 699,00 zł

  Nazwa Nordkapp zobowiązuje. Dla wszystkich którzy chcieli by pokonywać dłuższe dystanse niż im się to udawało na zwykłym rowerze - Geobike  Nordkapp jest fantastycznym rozwiązaniem. 

 • Model Kobold

  Model Kobold
  Cena: 3 699,00 zł

  Model Kobold to  funkcjonalny, szybki składany rower przeznaczony dla wszystkich którzy lubią mieć zawsze pod ręką rower pozwalający na szybkie przemieszczanie się na sporych dystansach.

 • Model G-BIKE Big Apple

  Model G-BIKE Big Apple
  Cena: 7 399,00 zł

  Elektryczny fat bike Big Apple zapoczątkowuje nowy brand szczecińskiego producenta o nazwie G-BIKE dedykowany rowerom offroadowym i elektrycznym speedbikom.

 • Model M.T.B.

  Model M.T.B.
  Cena: 5 999,00 zł

  Rower elektryczny GEOBIKE M.T.B. idealnie sprawdzi się w wysoce mobilnych oddziałach obwodowych i obrony terytorialnej Wojska Polskiego.

 • Model Smart

  Rower Elektryczny Model Smart
  Cena: 3 499,00 zł

  Model Smart to niezwykle funkcjonalny składany rower przeznaczony dla wszystkich którzy lubią podróżować lub żeglować i mieć zawsze pod ręką rower pozwalający  cieszyć się jazdą wszędzie tam gdzie się znajdą. 

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco na temat najnowszych produktów i promocjach podaj nam swój email:


Dane Kontaktowe

GEOBIKE Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 21,
70-383 Szczecin
 

Telefon:
+48 91 4234222

Fax:
+48 91 4234224

Dział marketingu i sprzedaży:
+48 501 154 538
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text57321+'<\/a>'; //-->
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text71649+'<\/a>'; //-->
 

Rowery Elektryczne Geobike