Wypożycz e-bike

Wypożycz GEOBIKEJazda na E-ROWERZE

Jeżeli chcecie Państwo zwiedzić Szczecin lub okolice na dwóch kółkach, zaznać przyjemności rowerowej wycieczki bez zmęczenia, wybrać się na rowerowy weekend lub sprawdzić czy rowery elektryczne to coś dla Was (a na pewno takJ), zapraszamy do Wypożyczalni i Centrum Testowego rowerów elektrycznych Geobike przy ul. Bohaterów Warszawy 40 w Szczecinie (CH Nowy Turzyn),  tel. 798 22 45 46.
 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju rowery ze wspomaganiem elektrycznym, od małego składaka, przez rowery miejskie (na kołach 24 i 28 cali), trekkingowe i MTB, aż do roweru stylizowanego na amerykańskiego cruizera. Z dokładną specyfikacją wszystkich modeli naszych rowerów można zapoznać się tutaj lub bezpośrednio w siedzibie wypożyczalni, gdzie nasz fachowy personel chętnie udzieli szczegółowych wyjaśnień oraz ewentualnych porad w doborze roweru.
 

Nasze rowery są w pełni wyposażone w niezbędny osprzęt i  zabezpieczenia przeciw kradzieżowe. Osobom  szczególnie dbającym o bezpieczeństwo na rowerze wypożyczamy również wysokiej klasy kaski rowerowe.
 

Opłaty za wypożyczenie rowerów zależą od ceny/klasy roweru długości okresu wypożyczenia.
Aby wypożyczyć rower należy okazać dwa dokumenty tożsamości oraz wpłacić kaucję w wysokości uzależnionej od wartości roweru.


Rowery są każdorazowo wypożyczane i zwracane w siedzibie wypożyczalni.


Szczegółowe ceny i zasady wypożyczenia określone zostały w cenniku i regulaminie wypożyczalni.


W przypadku wypożyczenia roweru i podjęcia decyzji o zakupie roweru, koszt wypożyczenia (na okres do trzech dni) zostanie odjęty od ceny detalicznej roweru.

 
 

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco na temat najnowszych produktów i promocjach podaj nam swój email:


Dane Kontaktowe

GEOBIKE Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 21,
70-383 Szczecin
 

Telefon:
+48 91 4234222

Fax:
+48 91 4234224

Dział marketingu i sprzedaży:
+48 501 154 538
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text15290+'<\/a>'; //-->
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text59597+'<\/a>'; //-->
 

Rowery Elektryczne Geobike