Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po DubrownikuCo za wakacje ! Chorwacja jest naprawdę przepiękna w szczególności od strony wody. Żeglowanie po Adriatyku to jedna wielka przyjemność.
Tym razem na jacht zabrałem oprócz rodziny i znajomych małego elektrycznego Smarta. To składany rower Geobike ze wspomaganiem silnikiem elektrycznym. Do samochodu zmieścił się bez problemu, a po zaokrętowaniu schowałem go do bakisty.
Praktycznie za każdym razem, gdy wpływaliśmy do portu Smarcik od razu lądował na nabrzeżu i używała go cała załoga, do bardzo różnych celów … a to zwiedzić okolicę, podjechać rano po świeże bułeczki na śniadanie czy wieczorem po kolejną buteleczkę „prosieku” – lokalnego słodkiego wina. Dla leniwych służył nawet do podjeżdżania do oddalonych budynków umywalni w marinie. Bez wątpliwości Smart robił wrażenie i przyciągał spojrzenia innych żeglarzy w każdej marinie.

Czytaj więcej: Zwiedzanie Perły Adriatyku - Smartem po Dubrowniku

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco na temat najnowszych produktów i promocjach podaj nam swój email:


Dane Kontaktowe

GEOBIKE Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 21,
70-383 Szczecin
 

Telefon:
+48 91 4234222

Fax:
+48 91 4234224

Dział marketingu i sprzedaży:
+48 501 154 538
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text28636+'<\/a>'; //-->
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text94877+'<\/a>'; //-->
 

Rowery Elektryczne Geobike