Produkcja dedykowana

Firma GEOBIKE produkuje również specjalne serie rowerów elektrycznych stanowiące m.in. uzupełnienie oferty firm z branży motoryzacyjnej np. SUBARU i INFINITI.

Dedykowane modele rowerów elektrycznych GEOBIKE zawsze wyposażone są w innowacyjne unikalne akcesoria i zabezpieczenia przeciw kradzieżowe.

 

GEOBIKE rozwija także sprzedaż brandowanych rowerów elektrycznych jako pojazdów służbowych dla pracowników urzędów i firm prywatnych.

Rowery elektryczne GEOBIKE wykorzystywane są w kampaniach marketingowych firm i instytucji dbających o ekologiczny, innowacyjny wizerunek.

Dotychczas współpracowali z nami np. TAURON, Szczecińska Energetyka Cieplna, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny

Salony firmowe

Salony firmowe

Rozbudowując sieć sprzedaży GEOBIKE otwieramy również nowe Salony Firmowe GEOBIKE, w których można zapoznać się z całą kolekcją naszych rowerów elektrycznych.

Czytaj więcej: Salony firmowe

Rowerem po formę i zdrowie


Czy rower elektryczny to może być rozwiązaniem dla aktywnych pragnących zdrowego ruchu wpływającego na kondycję, sprawność i wspomagającego na przykład zrzucanie wagi ? Odpowiadając na to pytanie musimy obalić pewien mit dotyczący e-bików a propagowany przede wszystkim przez tych którzy nigdy na takim rowerze nie jeździli. Czy jazda na rowerze elektrycznym to przysłowiowe wożenie się czy może to być konkretna aktywność wpływająca na naszą kondycję i formę. Pamiętajcie że jazda na rowerze elektrycznym przy włączonym wspomaganiu nigdy nie powoduje że nie używamy siły naszych mięśni. Wspomaganie działa na poziomie od 20 do 50 % potrzebnej do poruszania roweru mocy w zależności od nastaw na sterowniku.

Czytaj więcej: Rowerem po formę i zdrowie

Dla kogo E-Bike?

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest prosta. Dla WSZYSTKICH. Dla ludzi młodych, w średnim i starszym wieku. Dla ambitnych wyczynowców i jeżdżących rekreacyjnie. Dla globtroterów i lubiących wycieczki do parku lub za miasto. Dla jeżdżących w terenie i po szosach. Dla zdrowych i chorych. Dla oszczędnych i ekologicznych. Cóż więcej powiedzieć… Rowery elektryczne dają nowe możliwości tym którzy już na rowerze przestali jeździć np. z powodów różnych urazów lub kontuzji lub tego że zniechęcają ich męczące podjazdy.

Czytaj więcej: Dla kogo E-Bike?

Jak działają rowery elektryczne ?

Rower elektryczny na pierwszy rzut oka praktycznie nie różni się od tradycyjnego roweru. Bliższe przyjrzenie się e-bikowi pozwoli zauważyć trzy elementy różniące go od tradycyjnego roweru. Należą do nich: silnik, bateria i kontroler. Dzięki współpracy tych trzech elementów rower elektryczny porusza się bezszelestnie i bez zbędnego wysiłku rowerzysty.

Czytaj więcej: Jak działają rowery elektryczne ?

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco na temat najnowszych produktów i promocjach podaj nam swój email:


Dane Kontaktowe

GEOBIKE Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 21,
70-383 Szczecin
 

Telefon:
+48 91 4234222

Fax:
+48 91 4234224

Dział marketingu i sprzedaży:
+48 501 154 538
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text54056+'<\/a>'; //-->
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text10511+'<\/a>'; //-->
 

Rowery Elektryczne Geobike