Do hoteli, ośrodków wczasowych ,wypożyczalni rowerów …

Chcecie Państwo uatrakcyjnić pobyt waszym gościom i przyciągnąć nowych klientów do waszego hotelu, pensjonatu, ośrodka wczasowego czy sanatorium ? Zapraszamy do współpracy. Rowery elektryczne GEOBIKE mogą wam w tym pomóc.

 

Pamiętajcie że na coraz bardziej konkurencyjnym rynku usług turystycznych e-rowery dla Waszych klientów mogą być tym co zadecyduje że do was przyjadą. Już w przyszłym roku wprowadzimy modele GEOBIKE specjalnie dedykowane do wypożyczania w warunkach miejskich.

Geobike Smart

Dla wszystkich myślących o stworzeniu wypożyczalni rowerów elektrycznych obsługującej całe miasto i większość znajdujących się na jego terenie hoteli i pensjonatów mamy dobrą wiadomość. Już niedługo zaprezentujemy program do kompleksowej obsługi wypożyczalni e-bików z możliwością rezerwacji przez internet poprzez indywidualnych klientów oraz np. hotele dla swoich gości.

 

Zapraszamy do zapoznania się na naszymi innymi artykułami >>

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco na temat najnowszych produktów i promocjach podaj nam swój email:


Dane Kontaktowe

GEOBIKE Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 21,
70-383 Szczecin
 

Telefon:
+48 91 4234222

Fax:
+48 91 4234224

Dział marketingu i sprzedaży:
+48 501 154 538
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text50169+'<\/a>'; //-->
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text5233+'<\/a>'; //-->
 

Rowery Elektryczne Geobike