Rowery Specjalne

Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę dotyczącą rowerów elektrycznych wykorzystywanych obecnie w szerokim zakresie w służbach mundurowych i innych formacjach na terenie Europy. W Polsce rowery elektryczne wspomagają w pełnieniu służby między innymi funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Wałbrzychu. Rowery elektryczne zwiększają mobilność funkcjonariuszy, m. in. ułatwiając dostęp tam gdzie niemożliwe jest zastosowanie innych środków transportu, sprawdzają się zarówno w lecie, jak i w zimie - przy zachowaniu reguł wyposażenia funkcjonariusza w odpowiednią odzież.
 

Podczas XXII Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego nasza firma Geobike produkująca hybrydowe rowery o wspomaganiu elektrycznym, za swój model roweru w wersji dedykowanej służbom GEOBIKE Nordkapp otrzymała Wyróżnienie Komendanta Głównego Policji przyznane dla produktu o najwyższej użyteczności dla służb policyjnych, charakteryzującego się nowatorskim rozwiązaniem technologicznym, wspomagający realizację zadań oraz zwiększające efektywność działań funkcjonariuszy. Nagroda przyznana została tylko dla jednego produktu, który został wybrany jednogłośnie w głosowaniu przeprowadzonym wśród komendantów i szefów logistyki komend wojewódzkich. Tym bardziej się cieszymy że przypadła właśnie naszej firmie.


View the embedded image gallery online at:
http://geobike.com.pl/rowery-specjalne#sigProGalleriaf748fc5ff2

Podczas targów Geobike nawiązał kontakty i zrealizował zamówienie dla Nigeryjskich Sił Powietrznych. Nasza oferta rowerów elektrycznych przypadła do gustu siłom specjalnym z jednostki Grom, Straży Granicznej czy Straży Pożarnej.
 

Międzynarodowy Salon Przemyślu Obronnego w Kielcach to największa tego typu impreza targowa w regionie, trzecia pod względem wielkości w Europie. W tym roku biła rekordy popularności i frekwencji.
 

Posiadamy w swoich zasobach rowery testowe, które po zawarciu odpowiedniej Umowy możemy nieodpłatnie przekazać do Państwa dyspozycji na czas określony, niezbędny na przeprowadzenie prób użytkowych. Zapewniamy przygotowanie rowerów do użytkowania i niezbędne szkolenia użytkowników. Oferujemy dogodne pakiety serwisowe, a także dystrybuujemy niezbędne akcesoria do wyposażenia rowerów elektrycznych (jak np. torby i sakwy (w tym również wodoodporne). Oferujemy również wysokiej klasy zapięcia do rowerów i kaski dla rowerzystów.
 

W przypadku zainteresowania przekażemy Państwu szczegółową ofertę cenową oraz projekty umów i innych dokumentów, które pozwolą uregulować zasady współpracy oraz pozwolą na wykorzystanie naszego sprzętu w pełnym zakresie, zgodnie z potrzebami służby.
 

model-smart
Kategoria: Rowery Specjalne
Producent: Geobike

Rower elektryczny GEOBIKE Smart idealnie sprawdzi się podczas zabezpieczania dużych imprez masowych, ochrony hal i budynków, dozorowania osiedli.

Geobike Model Nordkapp (policja)
Kategoria: Rowery Specjalne
Producent: Geobike

Rower elektryczny GEOBIKE Nordkapp znajdze zastosowanie podczas patroli ulic, miast, parków czy terenów podmiejskich, podczas ochrony rozległych obiektów.

Model Nordkapp (Straż Miejska)
Kategoria: Rowery Specjalne
Producent: Geobike

Rower elektryczny GEOBIKE Nordkapp znajdze zastosowanie podczas patroli ulic, miast, parków czy terenów podmiejskich, podczas ochrony rozległych obiektów.

Cabo Da Roca Straż Miejska
Kategoria: Rowery Specjalne
Producent: Geobike

Model na 28 calowych kołach przeznaczony dla Straży Miejskiej.

Cabo Da Roca Policja
Kategoria: Rowery Specjalne
Producent: Geobike

Model na 28 calowych kołach przeznaczony dla Policji.

TR Policja
Kategoria: Rowery Specjalne
Producent: Geobike

GEOBIKE TR rower trekkingowy na kołach 28" przeznaczony dla Policji.

Newsletter

Jeśli chcesz być informowany na bieżąco na temat najnowszych produktów i promocjach podaj nam swój email:


Dane Kontaktowe

GEOBIKE Sp. z o.o.

ul. Mickiewicza 21,
70-383 Szczecin
 

Telefon:
+48 91 4234222

Fax:
+48 91 4234224

Dział marketingu i sprzedaży:
+48 501 154 538
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text43119+'<\/a>'; //-->
 

E-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">'+addy_text92495+'<\/a>'; //-->
 

Rowery Elektryczne Geobike