Kolekcja BAD SERIES

G-bike BAD SERIES to wysokiej jakości rowery elektryczne typu power bike wyposażone w silniki o dużej mocy, przeznaczone do jazdy w terenie. Nieważne, czy chcesz gnać po bezdrożach, szybko podjeżdżać pod górę czy pędzić w dół zbocza – BAD bikes są stworzone dla Ciebie! To rowery dla naprawdę niegrzecznych chłopców ;)

BAD SERIES to zaawansowane technologicznie rowery ze wspomaganiem elektrycznym i silnikami o wysokiej mocy od 800 do 3000 W, które są zabezpieczone przed przegrzaniem. Potężny silnik oraz baterie o pojemności sięgającej nawet 40 Ah zapewniają zasięgi do 70 km i prędkość maksymalną do 85 km/h. Rowery z kolekcji BAD SERIES oparte są na wytrzymałych karbonowych ramach, wyposażone w wysokiej jakości zawieszenie i zaawansowane technologicznie podzespoły elektroniczne, np. kontrolery sinusoidalne i elektroniczne systemy hamowania z funkcją ładowania baterii. Dzięki zastosowaniu lekkich, karbonowych ram waga rowerów wynosi w zależności od modelu i wyposażenia od 20 do 30 kg.
Wszystkie modele BAD SERIES zostały wyposażone w specjalny system, który za naciśnięciem jednego przycisku dostosowuje rower elektryczny do wymogów normy EN 15194.

Zamów cennik Bad Series

Kolekcja BAD SERIES została zaprezentowana po raz pierwszy na Targach EUROBIKE SHOW 2016 (31.08-04.09.2016). Polska premiera odbyła się na Targach BIKE EXPO KIELCE (29.09-01.10.2016). W skład serii wchodzą modele BOSTON, AUGUSTA, DENVER i SEATTLE.

Zobacz rowery Bad Series

Bad Series
Augusta
Boston
Denver
Seattle
Augusta
Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta
Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta Augusta
Rama:
karbonowa 18,5"
Zawieszenie:
widelec przedni amortyzowany Denzel, zawieszenie tylne DNM-AV-22 (opcja dodatkowa: widelec przedni amortyzowany DNM USD-8, zawieszenie tylne DNM-RCP-3)
Hamulce:
hydrauliczne tarczowe 203 mm przednie i tylne
Przerzutka:
SHIMANO 7 Speed (opcja dodatkowa: SHIMANO SLX 10 Speed)
Opony:
24 x 3"
Koła:
24” (opcja dodatkowa: koła karbonowe)
Silnik:
moc nominalna 1000 W (opcja dodatkowa: 2000 W i 3000 W)
Bateria:
litowo-jonowa 48 V 20 Ah (opcja dodatkowa: 60 V i 72 V)
Kontroler:
sinusoidalny Kelly KLS
Czas ładowania baterii:
4-6 godzin
Zasięg maksymalny:
do 50 km
Prędkość maksymalna:
50 km/h
Waga roweru:
22,0 kg
Światła:
maskownica z dziennymi światłami LED, światło główne LED, światła tylne, światło stopu
Akcesoria:
prędkościomierz, pilot zapłonu z alarmem, siodło motocyklowe, elektroniczny system hamowania z funkcją ładowania baterii (opcja dodatkowa: kierunkowskazy i błotniki)
Kolor:
czarny, biały, czerwony, pomarańczowy, żółty