GEOBIKE to marka dedykowana rowerom elektrycznym

GEOBIKE to innowacyjny, wiodący polski producent rowerów elektrycznych. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, tutaj też zlokalizowany jest główny magazyn i serwis oraz jeden z salonów firmowych GEOBIKE. Rowery GEOBIKE produkowane są przez zakłady posiadające certyfikaty kontroli jakości ISO 9000, wszystkie modele rowerów posiadają certyfikaty CE i badania na zgodność z normą europejską EN15194.

Kolekcja GEOBIKE

Kolekcja GEOBIKE to ponad 30 różnych modeli rowerów z napędem elektrycznym. Od składanych rowerów na 16-calowych kołach poprzez różnej wielkości rowery miejskie, trekkingowe, szosowe, stylowe cruisery, aż po górskie rowery górskie typu fat bike bijące rekordy popularności w Europie. Wszystkie modele rowerów GEOBIKE oparte są na aluminiowych ramach zaprojektowanych specjalnie pod rowery z silnikami elektrycznymi, wyposażone w starannie dobrany sprzęt i podzespoły elektryczne oraz oparte na najnowocześniejszej i bezawaryjnej technologii litowo-jonowej. W ofercie dostępne są również innowacyjne rowery z kolekcji BAD SERIES, przeznaczone do użytku terenowego, wyposażone w karbonowe ramy, pełne zawieszenie, baterie o dużej pojemności oraz silniki wysokiej mocy (od 800 do 3000 W). Zobacz modele BAD SERIES.

Zobacz kolekcję GEOBIKE

Dystrybucja rowerów GEOBIKE

Dystrybucja rowerów GEOBIKE w Polsce prowadzona jest w oparciu o Salony Firmowe oraz sieć ponad 60 Partnerskich Punktów Sprzedaży na terenie całego kraju. Rowery produkowane przez GEOBIKE dostępne są w niemal wszystkich europejskich krajach - w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Skandynawii, Hiszpanii i w krajach Beneluksu.

Produkcja dedykowana

GEOBIKE produkuje na specjalne zamówienia serie rowerów ze wspomaganiem elektrycznym stanowiące uzupełnienie oferty firm na przykład z branży motoryzacyjnej (SUBARU, INFINITI). Rowery GEOBIKE wykorzystywane są z powodzeniem w kampaniach marketingowych firm i instytucji dbających o ekologiczny, innowacyjny wizerunek. Dotychczas współpracowali z nami, np. TAURON, Szczecińska Energetyka Cieplna, Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny.

Rowery GEOBIKE jako pojazdy służbowe

GEOBIKE rozwija również sprzedaż rowerów z napędem elektrycznym jako pojazdów służbowych dla pracowników różnych firm i instytucji (np. Urzędników Miejskich, firm kurierskich, itp.) oraz specjalnych modeli rowerów dedykowanych służbom mundurowym (Wojsko, Policja, Straż Miejska, agencje ochrony mienia).

Rower NORDKAPP Policja Rower NORDKAPP Policja Źródło: http//policja.gov.pl
Rower CABO DA ROCA Straż Miejska Rower CABO DA ROCA Straż Miejska Źródło: http//olsztyn.wyborcza.pl

Rowery elektryczne GEOBIKE zostały uhonorowane między innymi wyróżnieniem Komendanta Głównego Policji (MSPO KIELCE 2014) oraz wyróżnieniami Targów Bike Expo w Kielcach w kategorii design oraz innowacja techniczna.


Zobacz wyróżnienie