Dla kogo e-bike? 03.06.2016

Odpowiedź na tak postawione pytanie jest prosta – dla WSZYSTKICH! Rowery ze wspomaganiem elektrycznym dają nowe możliwości zarówno fanom jazdy rekreacyjnej jak i doświadczonym rowerzystom bez względu na wiek.

Czytaj więcej
Jak działają rowery elektryczne? 03.06.2016

Rower z napędem elektrycznym na pierwszy rzut oka zasadniczo nie różni się od tradycyjnego roweru. Elementy wyróżniające go od klasycznych jednośladów to silnik, bateria i kontroler sterujący stopniami wspomagania.

Czytaj więcej
Gdzie kupić rowery GEOBIKE? 03.06.2016

Rowery elektryczne GEOBIKE można kupić stacjonarnie i online. Nasza pełna oferta dostępna jest w sklepie internetowym. Rowery można obejrzeć na żywo i kupić w Salonach Firmowych oraz u naszych partnerów w całej Polsce.

Czytaj więcej
Rowerem po formę i zdrowie 03.06.2016

W tym artykule udowadniamy, że rower z silnikiem elektrycznym może być jednocześnie rozwiązaniem dla aktywnych osób dbających o kondycję, jak i dla tych, którym stan zdrowia nie pozwala na intensywny wysiłek fizyczny.

Czytaj więcej
Rowery elektryczne, a przepisy 03.06.2016

Od 1 stycznia 2017 r. UE wprowadziła nowe kategorie i przepisy dotyczące certyfikacji dopuszczenia do użytku i korzystania z rowerów elektrycznych. Sprawdź jakie przepisy i certyfikaty dotyczą rowerów z napędem elektrycznym.

Czytaj więcej